VIRTUAALTUUR

Virtuaaltuur on efektiivne turunduslahendus, mis lubab objekti külastada olenemata asukohast, ilmast või kellaajast. Astu sisse, mil iganes soovid, sest uksed on alati avatud. Tekstist paremal on uks Vanaõue puhkekeskusesse.
Kliki ja astu sisse!

Soovid veel vingeid kohti külastada?
TEHTUD TÖÖD

Millest koosneb?
Virtuaaltuur

Interaktiivne virtuaaltuur, kus vaatleja saab 360° ulatuses ringi vaadata ning ise liikuda.
*võimalus lisada nuppe, mille kaudu saab lisainfot kuvada.

3D “nukumaja” vaade
Vaatleja näeb objekti 3D mudelina ning saab seda iga nurga alt vaadata – nagu virtuaalset nukumaja. See annab hea ettekujutuse objektist tervikuna. Samuti saame pakkuda vajalikke mõõtmeid – pindala, seinte pikkuseid jne. kuna mudel vastab 99% täpsusega tegelikkusele.
2D põrandaplaan

Põradaplaan annab hea võimaluse planeerimiseks. Võimalik lisada tubade nimed ning mõõdud.

HDR kvaliteediga fotod
Anname kaasa ka HDR kvaliteediga ning 4K resolutsiooniga fotod, mida kodulehel/sotsiaalmeedias kasutada. Valida saab 360° panoraam ja tavaliste fotode vahel.
Küsimused ja vastused
Mis on virtuaaltuur?

Virtuaaltuur on 3D mudel, kuhu on liidetud 360° pildid. Tulemuseks on virtuaalne ruum, kus vaatleja saab ise ringi kõndida ning vaadata endale sobilikus suunas. Virtuaaltuur on parim võimalik moodus kinnisvaraobjekte online’is esitleda nii, et vaataja saaks omandada võimalikult palju infot. Virtuaaltuur on 24/7 avatud.

Kuidas virtuaaltuur luuakse?

Avar Agentuur kasutab virtuaaltuuri loomiseks uusimat Matterport Pro 2. versiooni kaamerat. Kaamera kogub laservalgusega toast 3D mudeli jaoks infot ja mõõtmeid, jäädvustades samal ajal 2D pildimaterjale. Need kokku liites loome interaktiivse 3D virtuaaltuuri, kus mõõtmed on vähemalt 95% täpsed. Kaamera on kinnitatud statiivile, mida tõstetakse vastavalt asukohta, kust infot on vaja koguda.

Mida pean tegema enne pildistamist?

Hea tava on korrastada ruumid ning tagada juurdepääs hoonesse kokkulepitud ajaks. Kasuks tuleb, kui kõik lambid ja pirnid on töökorras, et objekti jäädvustades oleks küllaldaselt valgust, ka päikselisel päeval.

Miks ma peaksin virtuaaltuuri tellima?

Maailma ühe suurima kinnisvaraportaali Apartments.com statistika järgi saavad virtuaaltuure kasutavad maaklerid 49% rohkem kinnitatud kinnisvaratehinguid ühe kuu jooksul, kui need, kes kasutavad vaid fotosid. Restoranid, teatrid, automüügisalongid, lennujaamad, savikojad ja paljud muud ettevõtted saavad võimaluse olla 24/7 avatud, reklaamida oma ettevõtet uudsel ja huvitaval viisil.
Virtuaaltuuri kasutusalad on piiranguteta!

virtuaaltuur valmis... mis edasi?

Virtuaaltuuri jagamine ei ole keerulisem kui pildi või video jagamine. Esitle tuuri kodulehel, sotsiaalmeedias, kinnisvaraportaalides või pea arutelusid objekti üle mugavalt telefoni, tahvelarvutit või arvutit kasutades.

Kui kiiresti tuur valmib?

Keskmiselt kulub objektil 2-3h ning tulemus jõuab Sinuni 24h jooksul pärast objekti külastust.

Millistest seadmetes on võimalik virtuaaltuuri vaadata?

Virtuaaltuuri vaatamiseks sobivad kõik tänapäevased nutiseadmed, millel on olemas internetiühendus.

Tekkis veel küsimusi?