AVAR 3D ETTEVÕTTE TUTVUSTUS

Innovaatilise Matterport Pro 2 kaamera abil tehtud 3D ettevõtte tutvustus on rohkem, kui lihtsalt virtuaaltuur ja 3D mudel. See on ainulaadne võimalus kogeda interneti vahendusel siseruume täiesti uuel tasemel.

Koge ruume nagu oleksid
ise kohapeal ja kõnniksid ringi.

KÕNNI JA VAATA RINGI

Esmalt klõpsa lahendus käima nagu YouTube video. Seejärel saad hiireklõpsu või klaviatuuri noolte abil AVAR 3D ettevõtte tutvustuses ringi kõndida ja enda ümber 360° ulatuses vaadata.

3d virtuaaltuur

3D MUDEL

Kui oled lahenduse “käima pannud” ja klõpsad all nurgas olevat ruumilise kujutisega ikooni, saad uurida ettevõtte tööruumidest loodud 3D mudelit. See annab hea ettekujutuse objektist tervikuna.

3d virtuaaltuur

TÖÖRIISTAD SINULE

Varustame Sind ka spetsiaalse administraatori liidesega, mis annab Sulle võimaluse igat oma tööruumide osa hiireklõpsu kasutades mõõta. 3D mudel vastab 99% täpsusega reaalsusele.

3d virtuaaltuur
3D virtuaaltuure saab vaadata kõikjal

JAGA JA VAATA KÕIKJAL

Lingi abil lisad tutvustuse mõne minutiga veebilehele. Lahendus on vaadatav ka telefonist, tahvelarvutist ja VR prillidega.

3d virtuaaltuuride tegemine

ASI ON LIHTNE

Kohtume, leiame Sinule sobiliku lahenduse, lepime kokku hinnas ja teostame töö ilma igapäevaseid tegevusi häirimata.

Kõike seda lubab meil teha Matterport Pro 2 kaamera, mis teeb kõigest 16 sekundi jooksul 360° pildi ning kogub laserite abil 3D andmed. Hiljem loome nutika tarkvara abil andmetest tervikliku lahenduse, mis pakub Sulle väärtust!

Virtuaaltuuride tegemise tehnika ning seadmed

Meid on usaldanud

Madis Kirsman

Tegevjuht
+372 555 94 125
madis@avar.ee

Noored mehed tahavad maailma muuta

Pärast gümnaasiumi lõpetamist otsustasid kaks turundustaustaga noormeest, et asuvad oma pikalt praetud ideed lõpuks ellu viima. Nii võtsid Johannes ja Madis laenu ning tellisid USA-st start-up ettevõtte Matterport’i käest kaamera, mida kasutavad virtuaaltuuride tegemiseks veel tänagi. Eesmärk oli algusest peale olla ja tegutseda oma teenusega seal, kus saab pakkuda maksimaalselt väärtust, luues sisu virtuaalreaalsusesse.

Loe meie lugu

Kõik algas Steve Jobs’ist

Apple’i asutaja on öelnud: “Jalgratas tegi inimesest maailma kõige efektiivsema olendi ning personaalne arvuti on nagu jalgratas meie mõistusele!”
Nii soovib ka AVAR –  Ambitious Virtual and Augmented Reality pühenduda sellele, et uued kasutusse võetud tehnoloogiad virtuaal- ja liitreaalsus, oleksid inimesele tööriistadeks ning neisse toodetaks sisu, mis on inimesele päriselt kasulik, hariduslik, õpetlik või toimib tööriistana, mis muudab inimese elu efektiivsemaks, paremaks ja hoiab nende aega kokku.

Alustasime kinnisvarast

Vestlesime üle saja erineva maakleriga ning pidasime läbirääkimisi mitmete kinnisvaraettevõtetega. Esialgu oli küll raske, aga peagi saime mõned diilid ja kokkulepped lukku. Tänaseks oleme teinud sadu virtuaaltuure erinevatest objektidest üle Eesti. Peagi saime aru, et meid vajatakse ka mujal ning mõni aeg hiljem olime teinud tuuri kliinikust, puhkekeskusest, poest, hotellist, muuseumist, tehasest, mõisast ja koguni tervest Viljandi linnast!

Palju vigu ja raske töö on toonud teadmised

Oma ligi nelja aastase teekonnaga digimaailma avarustes oleme teinud tuhandeid vigu ning alla andmata oleme alati edasi sammunud, ka siis kui sajatunnised töönädalad ei toonud ühtki senti tulu. Oleme saanud aru, et elu toimib üldiselt 80:20 printsiibi järgi ja vaid 20% meie tegevustest on need, mis toovad saadud tulemuse, ehk 80% tulu. Oma teadmiste ja oskustega oleme nüüdseks aidanud kümnetel ettevõtetel digimaailmas silma paista ja klientidele atraktiivsemad olla.

Avar Agentuuri filosoofia

Kiirelt muutuvas maailmas ei võidagi enam eelkõige see inimene, kes muutustega kaasas käib. Tema lihtsalt püsib pinnal. Võidab aga see, kes muutustest veel sammu võrra eespool suudab käia.

Avar Agentuur OÜ tegevust on toetatud Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest 360-kraadi VR videoproduktsiooni teenuse arendamiseks.