fbpx

GOOGLE STREET VIEW SISERUUMIDEST

Innovaatilise Matterport Pro 2 kaamera abil tehtud Google Street View tutvustus koos mugava navigeerimismenüüga on ainulaadne võimalus kogeda interneti vahendusel siseruume nii, nagu justkui oled ise seal samas.

KOGE RUUME NII NAGU SEISAKSID ISE KOHAPEAL
JA KÕNNIKSID RUUMIDES RINGI

KÕNNI JA VAATA RINGI

Hiireklõpsu või klaviatuuri noolte abil saad Google Street View lahenduses ringi kõndida ja enda ümber 360° ulatuses vaadata. Liikumine on tehtud eriti mugavaks ekraanil kuvatavate noolte abil.

Google Street View Indoor

MUGAV MENÜÜ

Menüü abil leiad kiiresti üles ruumi, osakonna või ala, millest oled huvitatud. Antud lahenduse menüü on kasutajate hinnangul kõige mugavam viis ettevõttest ja selle tegevusest aimu saada.

Google Street View Indoor

INFONUPUD

Infonuppude abil saad kliendile või partnerile anda lisaks visuaalsele ülevaatele ka olulist infot ja numbreid oma ettevõtte kohta. Tulemuseks on selge ülevaade Sinu ettevõttest ja tegevusest.

Google Street View Indoor
Google Street View virtuaaltuur siseruumidest

JAGA JA VAATA KÕIKJAL

Lingi abil lisad GOOGLE STREET VEIW mõne minutiga veebilehele. Lahendus on vaadatav ka telefonist, tahvelarvutist ja VR prillidega.

Virtuaaltuuride tegemine siseruumidest

ASI ON LIHTNE

Kohtume, leiame Sinule sobiliku lahenduse, lepime kokku hinnas ja teostame töö ilma igapäevaseid tegevusi häirimata.

Kõike seda lubab meil teha Matterport Pro 2 kaamera, mis teeb kõigest 16 sekundi jooksul 360° pildi ning kogub laserite abil 3D andmed. Hiljem loome nutika tarkvara abil andmetest tervikliku lahenduse, mis pakub Sulle väärtust!

Virtuaaltuuride tegemise seadmed ning tehnika

Meid on usaldanud

Madis Kirsman

Tegevjuht
+372 555 94 125
madis@avar.ee

Meist

Apple’i asutaja Steve Jobs on öelnud: “Jalgratas tegi inimesest maailma kõige efektiivsemalt liikuva elusolendi ning personaalne arvuti on nagu jalgratas meie mõistusele!” Nii soovib ka AVAR pühenduda sellele, et uued kasutusse võetud tehnoloogiad virtuaal- ja liitreaalsus, oleksid inimesele tööriistadeks ning muudaks meie elu efektiivsemaks.

AVAR'i filosoofia

Kiirelt muutuvas maailmas püsib pinnal see, kes muutustega kaasas käib. Võidab aga see, kes muutustest sammu võrra eespool käib. 

Avar Agentuur OÜ tegevust on toetatud Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest 360-kraadi VR videoproduktsiooni teenuse arendamiseks.