MEESKOND

Meie pühendunud inimesed aitavad Sul veebis silma paista, meelde jääda ja usaldust võita kõige kaasaegsemate 360-kraadi, 3D ja VR lahenduste abil.

Madis Kirsman

Digistrateeg / Projektijuht
Juba teismelisena turunduspisikuga nakatanud Madise supervõime on planeerida, näha ette tulevikku ja vastavalt sellele kohaneda. See suurepärane oskus on võtmerolli mänginud Avari ja ka meie klientide arengus…võib öelda, et Madis on tõeline digiSTRATEEG. Lisaks sellele on Madis vaba suhtleja, kelle seltskonnas saab end alati mõnusalt tunda, olles avatud ka kõige hullumeelsematele ideedele.

+372 555 94 125

madis@avar.ee

Johannes Kruusma

Digistrateeg / Loovjuht
Avaris mõtleb Johannes välja uusi lahendusi, kuidas ettevõtteid ja asutusi veelgi interaktiivsemalt ja kaasahaaravamalt digimaailmas tutvustada.
Johannes on ettevõtlik ja entusiastlik, pidevale arengule keskenduv inimene kel ei jää kahe silma vahele ükski uus võimalus, millega meie klientidele väärtust saaks pakkuda.

+372 5683 3014

johannes@avar.ee

Laura Kesti

Turundus- ja müügispetsialist

Olles mitmeid aastaid müügivaldkonnas tegelenud, on Laura õppinud klientidega suhtlema ning seda nii digimaailmas kui ka silmast-silma suhtluses. Tänu Laurale saavad Avari kliendid suurepärase kliendikogemuse osaliseks ning tihti kujuneb äripartnerlusest välja pikaajaline koostöö või sõprus. Avaris mõtleb Laura, kuidas õiged inimesed meie teenused üles leiaksid ja sellest reaalset väärtust saaksid.

+372 555 44 285

laura@avar.ee

Martin Kosseson

Fotograaf / Operaator

Martin vaatab elu läbi objektiivi ning seetõttu ei jää tal ükski oluline detail märkamata.
Juba 10-aastasena pildistamisega algust teinud, on tal tänaseks päevaks kujunenud välja oma suurepärane stiil ja identiteet. Jäädvustades Avari lahenduste tarvis visuaalmaterjale, suudab ta kaamerasilmaga tabada just kõige olulisemat.

+372 5270 894

martin@avar.ee