AVAR 360° ETTEVÕTTE TUTVUSTUS

Professionaalset drooni ja Matterport Pro 2 kaamerat kasutades loome võimaluse objekti väga veetlevalt esitleda. Vaatleja näeb kõike linnulennult ning saab sisse hüpata ja 360° ulatuses ringi

Ülevaatlik tutvustus suurest ja mahukast objektist, alast, kompleksist või keskusest.

VAATA LINNULENNULT

Lahenduses saad objekti 360-kraadi droonivaates vaadelda, mis annab selge ja konkreetse ülevaate ettevõttest tervikuna. Seejärel kliki nuppe, et erinevatesse osadesse sisse hüpata!

360 kraadi virtuaaltuur

HÜPPA SISSE

Hüppa valitud osasse sisse ning saad nüüd  360-kraadi ulatuses enda ümber ringi vaadata, nagu oleksid ise kohal. Erinevate osade vahel mugavaks navigeerimiseks on all asuv menüü.

360 kraadi virtuaaltuur

HAARA INFOT

Igale poole on võimalik lisada infosilte, mille abil tutvustuse külastajat on võimalik veelgi enam harida ja olulise infoga varustada. Lisa infot tekstina, pildina, videona või loo lausa küsitlus!

360 kraadi virtuaaltuur
360 kraadi virtuaaltuuri saab jagada ja vaadata kõikjal

JAGA JA VAATA KÕIKJAL

Lingi abil lisad tutvustuse mõne minutiga veebilehele. Lahendus on vaadatav ka telefonist, tahvelarvutist ja VR prillidega.

360 kraadi virtuaaltuuride tegemine

ASI ON LIHTNE

Kohtume, leiame Sinule sobiliku lahenduse, lepime kokku hinnas ja teostame töö ilma igapäevaseid tegevusi häirimata.

Kõike seda lubab meil teha Matterport Pro 2 kaamera, mis teeb kõigest 16 sekundi jooksul 360° pildi ning kogub laserite abil 3D andmed. Hiljem loome nutika tarkvara abil andmetest tervikliku lahenduse, mis pakub Sulle väärtust!

virtuaaltuuride tegemise seadmed

Meid on usaldanud

Madis Kirsman

Tegevjuht
+372 555 94 125
madis@avar.ee

12 + 8 =

Meist

Apple’i asutaja Steve Jobs on öelnud: “Jalgratas tegi inimesest maailma kõige efektiivsemalt liikuva elusolendi ning personaalne arvuti on nagu jalgratas meie mõistusele!” Nii soovib ka AVAR pühenduda sellele, et uued kasutusse võetud tehnoloogiad virtuaal- ja liitreaalsus, oleksid inimesele tööriistadeks ning muudaks meie elu efektiivsemaks.

AVAR'i filosoofia

Kiirelt muutuvas maailmas püsib pinnal see, kes muutustega kaasas käib. Võidab aga see, kes muutustest sammu võrra eespool käib. 

Avar Agentuur OÜ tegevust on toetatud Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest 360-kraadi VR videoproduktsiooni teenuse arendamiseks.