VIRTUAALTUUR

 
 

Püüa rohkem, kui lihtsalt pilku!

Virtuaaltuur on efektiivne turunduslahendus, mis lubab objekti külastada olenemata asukohast, ilmast või kellaajast. Astu sisse, mil iganes soovid, sest uksed on alati avatud!

Millest virtuaaltuur koosneb?

Kõnni ja vaata ringi

Interaktiivne virtuaaltuur annab võimaluse vaatlejal ise  360° ulatuses ringi vaadata ja ise liikuda.
*võimalus lisada nuppe, mille kaudu saab lisainfot kuvada.

3D Mudel

Vaatleja näeb objekti 3D mudelina ning saab seda iga nurga alt vaadata – nagu virtuaalset nukumaja. See annab hea ettekujutuse objektist tervikuna. Samuti saame pakkuda vajalikke mõõtmeid – pindala, seinte pikkuseid jne. kuna mudel vastab 99% täpsusega tegelikkusele.

2D Plaan

Põradaplaan annab hea võimaluse planeerimiseks. Võimalik lisada tubade nimed ning mõõdud.

HDR Fotod

Anname kaasa ka HDR kvaliteediga ning 4K resolutsiooniga fotod, mida kodulehel/sotsiaalmeedias kasutada. Valida saab 360° panoraam ja tavaliste fotode vahel.

Küsimused ja vastused
Mis on virtuaaltuur?
Virtuaaltuur on 3D mudel, kuhu on liidetud 360° kraadi pildid. Tulemuseks on virtuaalne ruum, kus vaatleja saab ise ringi kõndida ning vaadata endale sobilikus suunas. Virtuaaltuur on parim võimalik moodus kinnisvaraobjekte online’is esitleda nii, et vaataja saaks omandada võimalikult palju infot. Ole 24/7 avatud.
Kuidas virtuaaltuur luuakse?
Avar Agentuur kasutab virtuaaltuuri loomiseks uusimat Matterport Pro 2. versiooni kaamerat. Kaamera kogub infrapuna laseriga toast 3D mudeli jaoks infot, punkte ja mõõtmeid 99% täpsusega, jäädvustades samal ajal 2D pildimaterjale. Need kokku liites sünnibki interaktiivne 3D virtuaaltuur. Kaamera on kinnitatud statiivile, mida tõstetakse vastavalt asukohta, kust infot on vaja koguda.
Mida pean tegema enne pildistamist?
Hea tava on korrastada ruumid ning tagada juurdepääs hoonesse kokkulepitud ajaks. Kasuks tuleb, kui kõik lambid ja pirnid on töökorras, et objekti jäädvustades oleks küllaldaselt valgust, ka päikselisel päeval.
virtuaaltuur valmis... mis edasi?
Virtuaaltuuri jagamine ei ole keerulisem kui pildi või video jagamine. Esitle tuuri kodulehel, sotsiaalmeedias, kinnisvaraportaalides või inimeselt-inimesele mugavalt telefoni, tahvelarvutit või arvutit kasutades. Virtuaaltuuri saab jagada lihtsa lingi või embed koodi abil.
Kui kiiresti tuur valmib?
Keskmiselt kulub objektil 1 tund 100m² kohta ning tulemus jõuab Sinuni 24h jooksul pärast objekti külastust.
Millistest seadmetes on võimalik virtuaaltuuri vaadata?
Virtuaaltuuri vaatamiseks sobivad kõik tänapäevased nutiseadmed ja arvutid, millel on olemas internetiühendus.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Avar Agentuur OÜ
Telefon: +372 555 94 125
Email: info@avar.ee

[et_social_follow icon_style="slide" icon_shape="circle" icons_location="top" col_number="auto" outer_color="dark"]