fbpx

VIRTUAALTUUR

Innovaatilise Matterport Pro 2 kaamera abil tehtud virtuaaltuur on võimalus kogeda interneti vahendusel siseruume, nagu oleksid ise kohal.

Koge ruume nagu oleksid
ise kohapeal ja kõnniksid ringi.

KLIKI PLAY NUPPU JA ASU AVASTAMA!

KÕNNI JA VAATA RINGI

Esmalt klõpsa lahendus käima nagu YouTube video. Seejärel saad hiireklõpsu või klaviatuuri noolte abil AVAR 3D ettevõtte tutvustuses ringi kõndida ja enda ümber 360° ulatuses vaadata.

3d virtuaaltuur

3D MUDEL

Kui oled lahenduse “käima pannud” ja klõpsad all nurgas olevat ruumilise kujutisega ikooni, saad uurida ettevõtte tööruumidest loodud 3D mudelit. See annab hea ettekujutuse objektist tervikuna.

3d virtuaaltuur

TÖÖRIISTAD SINULE

Varustame Sind ka spetsiaalse administraatori liidesega, mis annab Sulle võimaluse igat oma tööruumide osa hiireklõpsu kasutades mõõta. 3D mudel vastab 99% täpsusega reaalsusele.

3d virtuaaltuur
3D virtuaaltuure saab vaadata kõikjal

JAGA JA VAATA KÕIKJAL

Lingi abil lisad tutvustuse mõne minutiga veebilehele. Lahendus on vaadatav ka telefonist, tahvelarvutist ja VR prillidega.

3d virtuaaltuuride tegemine

ASI ON LIHTNE

Kohtume, leiame Sinule sobiliku lahenduse, lepime kokku hinnas ja teostame töö ilma igapäevaseid tegevusi häirimata.

Kõike seda lubab meil teha Matterport Pro 2 kaamera, mis teeb kõigest 16 sekundi jooksul 360° pildi ning kogub laserite abil 3D andmed. Hiljem loome nutika tarkvara abil andmetest tervikliku lahenduse, mis pakub Sulle väärtust!

Virtuaaltuuride tegemise tehnika ning seadmed

Meid on usaldanud

Madis Kirsman

Tegevjuht
+372 555 94 125
madis@avar.ee

Meist

Apple’i asutaja Steve Jobs on öelnud: “Jalgratas tegi inimesest maailma kõige efektiivsemalt liikuva elusolendi ning personaalne arvuti on nagu jalgratas meie mõistusele!” Nii soovib ka AVAR pühenduda sellele, et uued kasutusse võetud tehnoloogiad virtuaal- ja liitreaalsus, oleksid inimesele tööriistadeks ning muudaks meie elu efektiivsemaks.

AVAR'i filosoofia

Kiirelt muutuvas maailmas püsib pinnal see, kes muutustega kaasas käib. Võidab aga see, kes muutustest sammu võrra eespool käib. 

Avar Agentuur OÜ tegevust on toetatud Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest 360-kraadi VR videoproduktsiooni teenuse arendamiseks.