5 VR rakendust, mis teevad sinust intelligentsema inimesejaanuar 10th, 2018

Virtuaalreaalsus on kasvav trend ning muudab meie elu kardinaalselt. Esimesed sammud on juba astutud.
VR rakendused pole ainult meelelahutuseks. On ka teine külg ning see on hariduslik. Paljud tehnoloogia arendajad ning ülikoolid on tegemas koostööd, et muuta haridussüsteemi kaasahaaravamaks ning praktilisemaks.
Noppisime välja mõned põnevamad virtuaalreaalsus rakendused, mida igal VR prillipaari omanikul võimalik osta ja alla laadida.

1. Anatomyou VR

See rakendus viib sind virtuaalsele rännakule inimese sisemusse. Äpp lubab inimest vaadelda nii seest kui ka väljast. Vaata ja liigu ringi inimese suus, ninas, veresoontes, soolestikus ja mujalgi.

Anatomyou äppi kasutavad mitmed gümnaasiumid ning tippülikoolid. Kuivast teooriast on saamas praktika.

Rakendus on tasuta allalaaditav App stores ja Google Play´s.

2. Discovery VR

Discovery Channel on olnud läbi televisiooni ajaloo kõige kvaliteetsem sisutootja. Lõpuks on võimalus Discoveryt vaadata ka läbi VR prillide ja seda kõike 360 kraadi.
Külasta kohti, millest oled unistanud. Valik on väga suur, alustades Põhja-Jäämerest ja lõpetades suurlinnadega nagu Melbourne või Tokyo.

Kui Melbourne või Tokyo külastamine kõlab sinu jaoks liiga igavalt, siis võid proovida ka sukeldumist haidega või lendamist üle hõõguva vulkaani.

3. Thinglink VR

Thinglink kursused on mõeldud peamiselt algkooli lastele ning hõlmab endas teemasid nagu kunst, keeled ja teadus. Tänu Thinglinki kursustele tekib lastele parem ettekujutus erinevatest looduskeskkondadest ja nende eripäradest.

4. KingTut VR

Vähesed meist on külastanud Egiptuse varakambreid või püramiidi sisekäike. KingTut rakendus toob ajaloo sulle koju kätte ning lubab külastada kohti, kuhu siiamaani lubatud ainult väljavalitud teadlased.

Kõigile huvilistele on äpp tasuta saadaval App Stores ja
Google Play´s.

5. VirtualSpeech

Avalik esinemine on väga vajalik oskus, kuid samuti tegevus, mida paljud meist kardavad. Kõik teavad, et harjutamine teeb meistriks. Nii on ka esinemisega.

Paned virtuaalreaalsusprillid pähe ning oledki suurel laval või koosolekul. Määra esinemiseks ettenähtud aeg ning harjuta koos publikuga.

Pane Avar virtuaaltuurid FB lehele meeldib, et olla kursis värskemate virtuaalreaalsusuudistega.