Matterport Virtuaaltuur


Virtuaaltuur on võimalus kogeda interneti vahendusel ruume ja kohti, nagu oleksid ise kohal.

Toimib igas tänapäevases seadmes ja sama lihtsalt, nagu YouTube video.

Kliki ▶ ja avasta!

Play ▶ funktsioon teeb ise kogu objekti ulatuses automaatse ringkäigu ja näitab ära kõige olulisemad kohad, mille klient on välja valinud.

Soovi korral saab vaataja ühe klõpsuga tuuri üle kontrolli haarata.

3D vaade ehk “nukumaja vaade” pakub ülevaadet objektist tervikuna.

3D mudelit on võimalik vasakut hiireklahvi all hoides või klaviatuuri nooltega erinevate külgede alt vaadata. Kui 3D vaates konkreetse koha peale klikkida, viib tuur Sind otse sinna.

Erinevalt tavalistest 2D plaanidest on virtuaaltuuriga kaasnev “põrandaplaan” visuaalsem ja sellelt võib välja lugeda ka sisustuselemente, värve, valguseid jne.

Tubadele saab lisada silte – näiteks “Vannituba 13m2” või “Suur konverentsiruum 200m2”, et anda veelgi selgem ülevaade.

Infonupud on virtuaaltuuri lahutamatu osa, mille kaudu saab edastada lisainfot teksti, pildi või video kujul.

Lisaks saab infonupu sisse panna viite veebilehele, mis osutub eriti kasulikuks siis, kui virtuaaltuuri abil soovitakse inimest midagi broneerima või ostma saada.

Udustamise funktsioon võimaldab Sinu virtuaaltuuris teatud osad tsenseerida. Sa ei pea muretsema, et virtuaaltuur klientidele ärisaladused või mõne kogemata lauale jäänud dokumendi paljastab. Udustada saab inimesi, objekte, tekste jne.

Virtuaaltuurist saame kliendile eksportida 8K resolutsiooniga HDR fotomaterjali, mida saab kasutada kuulutustes, kodulehe galeriis või sotsiaalmeedias.

Soovi korral saame teha kliendile ligipääsu admin paneelile, kust ta saab ise sobivad nurgad ja vaated fotode eksportimiseks valida.

Mõõtmise funktsioon ehk “virtuaalne mõõdulint” annab igale virtuaaltuuri kasutajale võimaluse paari hiireklõpsuga ruumi ja seal olevaid mööbliesemeid mõõta.

See on oluline kui kinnisvara ostmise/üürimise puhul soovitakse teada, kas isiklik mööbel mahub ruumi ära või näiteks sündmuste planeerimisel.


Vaata tehtud töid

Tippkaamera 3D virtuaaltuuri loomiseks

Meie poolt kasutatav Matterport Pro2 kaamera on kuldstandard professionaalsete 3D jäädvustuste jaoks. Lisaks 360 kraadi piltide (134 megapixlit) jäädvustamisele, skänneerib kaamera laserite abil ruumi ja selles asuvate objektide kuju ja mõõtmeid.

Virtuaaltuur

KUIDAS KULGEB KOOSTÖÖ?


1

Nõustamine, hinnapakkumine ja tellimuse kinnitamine.

2

Lepime kokku jäädvustamise aja ja saadame soovitused objekti ettevalmistamiseks.

3

Jäädvustame foto- ja 3D materjalid (1h / 250 m2). Klient ei pea olema kohapeal.

4

Järeltöötlus. Virtuaaltuurid kuni 300m2 valmivad 48h jooksul. Suuremad kuni 1 töönädal.

5

Töö üleandmine ja abi üles seadmisel. Juhised parimate tulemuste saavutamiseks.Võta ühendust