Tutvusta rendiruume läbi interneti ja säästa 250+ tundi aastas!


august 15th, 2019

No tere, kaasaegne nutiinimene! Kui oled selles interneti džunglis kuidagi siiani jõudnud – omad Sa tõenäoliselt kinnisvara, pakud majutust, rendid välja seminariruume, puhkekeskust, peosaali või miskit muud.

Üks on kindel – Sa tegeled igapäevaselt inimestega, kellel on palju küsimusi. Ja kõik need küsimused vajavad vastuseid, sest muidu kaotad kliendi ja pead muru näksima.
Kõikide nende küsimuste lahendamiseks on vaja saata mitu „öösel kell 3“ emaili, pidada „mul ei ole üldse kiire“ telefonivestlusi ning lõpuks pead ikkagi kliendiga kohtuma.
Kaks võimalust. See ajab Su pea sassi ja tekitab stressi või Sa tarvitad midagi, millest minagi tahaks kuulda.

Lõpeta see jama ära!

Internet on siin, et meie elu kiiremaks muuta. Elame Bolti ja Wolti ajastul, mil lapsed ootavad 6 minutit tudengist taksojuhti, selle asemel et ise 300 meetrit koju jalutada. Inimesed tellivad omale toidu otse voodisse. Ühe nupuvajutusega. Ja mida Sina teed? Lased ikka oma kliendil segaseid emaile kirjutada ja kohtud temaga, et käest-kinni ruumid üle vaadata.

Üks nupuvajutus ja klient on Sinu juures!

Tutvustan Sulle kaasaegset võimalust –
V I R T U A A L T U U R I  (KLIKI PEALE)


Üks nupuvajutus Sinu kodulehel ning klient ongi Sinu juures.
Jep, ta saab seal ise ringi kõndida. Jah, ta saab seal iga detaili kohta infot lugeda ning loomulikult saab ta sealt täieliku ülevaate Sinu ruumidest. Loodan, et Sa just naeratasid.
Virtuaaltuuri saad lingina kliendi meilile saata või veel parem… ta näeb seda juba ise Sinu kodulehelt, ammu enne kontakteerumist! Hiljem tänab, et mõlema aega säästsid.

„Mis ma tegema pean? Kas kuidagi saaks nagu Bolt ja Wolt – et nagu kiiresti või nii?“

Virtuaaltuuri tegemine on imelihtne. Meie tuleme Sinu valitud päeval kohale, teeme paari tunni jooksul oma mega-hüper-automatiseeritud 360-kraadi fotokaameraga pildid ja lähme koju Wolti tellima! Enamuse tööst teeme meie kodus, ilma Sind segamata! Lihtsalt võta meiega ühendust, kirjelda oma ruume (ruutmeetrites) ja saadame Sulle pakkumise koos sobivate aegadega jäädvustamiseks.

Ja nüüd üks nupuvajutus, kui soovid.
Võid ka lihtsalt allapoole kerida 🙂